DLACZEGO MOJA KANCELARIA? ?


  • 17 lat pracy jako prawnik
  • 11 lat doświadczenia pracy w Sądzie Apelacyjnym oraz w Sądzie Najwyższym
  • Indywidualna praktyka adwokacka od 2015 r.
  • Wygrana 2.645.220,76 zł dla frankowicza
  • Setki spraw zakończonych sukcesem
 

Zresztą oddam głos kilku moim Klientom:


Ewa Orzechowska-Dudek


Raz jeszcze dziękuję za bardzo sprawne i profesjonalne załatwienie mojej sprawy. Praca z Panem i Panem Sebastianem to prawdziwa przyjemność.

J.W.


“Chciałam przekazać wyrazy wdzięczności i uznania Panu Mecenasowi Eligiuszowi Gali za przeprowadzenie rodzinnej sprawy spadkowej. Sprawa została przeprowadzona rzetelnie, fachowo, byłam na bieżąco informowana o jej przebiegu. W międzyczasie uzyskałam szereg cennych wskazówek i porad prawnych, za które jeszcze raz dziękuję.” J. W.

Jerzy W.


„Z całego serca polecam adw. Eligiusz Galę do kredytów we frankach. Moja sprawa była bardzo skomplikowana, ale zdecydowanie i determinacja Mecenasa na sali sądowej dała nam zwycięstwo! Dzięki wielu argumentom przeciw bankowi, jakie postawił mec. Gala mam unieważnienie umowy. Dziękuję Panu – wielki balast zdjął Pan ze mnie”

 

LIST REFERENCYJNY

Działając w moim imieniu rekomenduję Kancelarię Adwokacką adwokata Eligiusza Gala, ul. 1-go Maja 21, lok. 113, 96-500 Sochaczew, jako godną polecenia Kancelarię Adwokacką.

Podczas dotychczasowej współpracy Zespół Kancelarii kierowany przez adwokata Eligiusza Gala reprezentował mnie w sprawach postepowania cywilnego.

Usługi świadczone przez Kancelarię charakteryzuje kompleksowe i bardzo profesjonalne podejście do realizowanych spraw oraz należyta staranność i wysoki poziom merytoryczny.

Rzetelność, dociekliwość i skrupulatność oraz duże zaangażowanie na wszystkich etapach spraw, przyczyniały się w znacznym stopniu do profesjonalnego reprezentowania mnie przed Sądem. Moja współpraca z Kancelarią pozwoliła na przeprowadzenie trudnych spraw i zawsze układała się bardzo pomyślnie.

Dotychczasowe doświadczenie ze współpracy z Kancelarią upoważnia mnie do rekomendowania Kancelarii Adwokackiej adwokata Eligiusza Gala jako solidnego adwokata, świadczącego usługi na niezmiennie w pełni profesjonalnym poziomie.

Z poważaniem,
Renata Beck


Z całego serca polecam mecenasa Eligiusza Galę w Sochaczewie i jego kancelarię. Jestem jego klientką i mogę potwierdzić, że usługi świadczone przez jego zespół są profesjonalne i kompleksowe, a co dla mnie było i jest najważniejsze – z wielkim zaangażowaniem. Sprawa, z którą zwróciłam się do mecenasa Gali jest bardzo skomplikowana i wymagała dużej wiedzy z zakresu wielu dziedzin prawa. Mojej sytuacji nie poprawiał fakt, że różne wątki tej batalii od lat toczyły się niemalże wszystkimi możliwymi sądami. Spowodowało to, że wielu adwokatów odmówiło mi wsparcia. Pan mecenas Eligiusz Gala postąpił inaczej, odmieniając tym samym moją sytuację życiową i prawną. Proces, który toczył się od lat, został obecnie rozstrzygnięty na moją korzyść i mam nadzieję, że także pozostałe moje postępowania doprowadzimy do pozytywnego końca. Jestem szczególnie wdzięczna za potężne wsparcie moralne i wyczerpujące wyjaśnienia niuansów prawnych. Po latach wielu rozczarowań, praca z jego zespołem przywróciła mi wiarę w ludzi i w zawód prawnika. Z pełnym przekonaniem i bez zastrzeżeń, chciałabym zarekomendować Pana Galę, szczególnie w przypadkach skrajnie skomplikowanych i rzekomo beznadziejnych.

Natascha Honory