Adwokat który
nie boi się trudnych i skomplikowanych spraw.


Gdy decyduję się na walkę, to walczę do końca. Łączę wiedzę, doświadczenie sądowe, umiejętności mediacyjne, zaangażowanie i determinację, by osiągnąć najlepsze możliwe rezultaty w swojej pracy.

We wszystko co robię – niezależnie czy zawodowo, czy w życiu osobistym – angażuję się całym sobą. Staram się widzieć rzeczy w szerokim kontekście nie tylko prawnym, ale i egzystencjalnym. Dystansu do prowadzonych spraw szukam na łonie natury.


 

Więcej o mnie

law home icon 04

Ucz się, ucz – nauka to potęgi klucz

Ja zawsze chciałem mieć wiele kluczy, więc uczyłem się wielu rzeczy… i uczę się nadal. Studia prawnicze ukończyłem na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Tam także zgłębiałem tajniki filozofii i teologii. W Lubelskiej Szkole Biznesu oraz w Saint Giles Collage w Brighton (Anglia) doskonaliłem język angielski. W moim domu książki są wszędzie. Ciągle uczę siebie, moje dzieci i innych (przez jakiś czas także jako wykładowca prawa). Dzięki wiedzy z różnych dziedzin, wiem, jak problemy prawne widzieć w szerokiej perspektywie. Pomagam klientom znaleźć właściwe tory prawne, ale też pokazuję kierunek, w którym mogą tymi torami jechać dalej.

ZOBACZ, JAK MOGĘ POMÓC TOBIE
law home icon 04

Złoto hartuje się w ogniu…

A pozyskiwaną wiedzę, sprawdza się w życiu. Ja miałem szczęście hartować swoje prawnicze umiejętności pod okiem doświadczonych sędziów w Sądzie Apelacyjnym oraz w Sądzie Najwyższym w Warszawie (m.in. s. J. Strusińskiej – Żukowskiej czy s. M. Manowskiej - obecnej Pierwszej Prezes SN). Kilkunastoletnie doświadczenie pracy z najlepszymi pozwoliło mi doskonale poznać tajniki funkcjonowania systemu sądownictwa. Teraz bez trudu potrafię posługiwać się procedurami procesu sądowego w sposób zorientowany na sukces i interes klienta. Praca w Wydziale Cywilnym oraz w Wydziale Pracy i Ubezpieczeń Społecznych sprawiły, że biegle poruszam się w tych obszarach

ZOBACZ, JAK MOGĘ POMÓC TOBIE
law home icon 04

Szewc bez butów chodzi…

Mimo zdobytej wiedzy i doświadczenia jako prawnik sam nie uniknąłem problemów w związku z zawartą umową kredytową. Tak, miałem umowę o kredyt frankowy… Ale jak mawiają: Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni. Mnie kredyt frankowy nie zabił, a wręcz przeciwnie – bardzo wzmocnił. Jeśli interesuje Cię ten temat, to TUTAJ napisałem o tym szerzej. Ja dzięki swojej osobistej batalii sądowej potrafię zrozumieć, co Ty czujesz, idąc do Sądu „walczyć o swoje”.

ZOBACZ, JAK MOGĘ POMÓC TOBIE
law home icon 04

Walka Dawida z Goliatem…

Batalia sądowa młodego małżeństwa z bankiem – gigantem w 2009 roku, tak właśnie była opisywana przez media https://warszawa.naszemiasto.pl/klienci-kontra-dombank-czyli-starcie-dawida-z-goliatem-w/ar/c1-16347.

Swoją wiedzę prawniczą oraz doświadczenie pracy w Sądzie wykorzystałem skutecznie. W dwa lata wygrałem bezprecedensowy wówczas proces o unieważnienie umowy o kredyt hipoteczny w CHF z jednym ze znaczących na polskim rynku bankiem! - Więcej przeczytasz TUTAJ Wtedy nikt jeszcze nie przypuszczał, że za kilka lat ruszy potężna fala pozwów przeciw bankom…

Dziś, pamiętając smak tamtej osobistej walki, wspieram innych frankowiczów na tym polu – zwykłych konsumentów, jak i przedsiębiorców. Jedna z ostatnich wygranych, jaka padła to 2.645.220,76 zł!

I nie jest to wygrana w LOTTO, ale na sali rozpraw, dla mojego Klienta!

ZOBACZ, JAK MOGĘ POMÓC TOBIE
law home icon 04

Pomaganie to moja pasja

Równolegle z pracą w Sądzie, charytatywnie wspierałem prawnie fundacje i stowarzyszenia o społecznym profilu działania. Działalność społeczna nauczyła mnie, jak ważna jest współpraca z osobami różnych specjalności i zawodów. Razem – w sposób interdyscyplinarny i kompleksowy – można pomagać innym znacznie skuteczniej.

A skuteczna pomoc dla innych to moja pasja.

Kontakt z ludźmi i możliwość wnoszenia CZEGOŚ WIĘCEJ w ich świat napędza mnie do nowych działań.

ZOBACZ, JAK MOGĘ POMÓC TOBIE
law home icon 04

Z Sądu do Kancelarii

Dlatego przyszedł czas, by zebranymi kluczami wiedzy, otworzyć własną Kancelarię Adwokacką. Stworzyłem miejsce, gdzie zahartowany w pracy z najlepszymi sędziami i napędzony potrzebą pomagania innym mogę wraz z Zespołem służyć innym ludziom poprzez dawanie im NAJLEPSZYCH ROZWIĄZAŃ PRAWNYCH.

Od 2015 r. jestem członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Łodzi. W swoim działaniu kieruję się zasadami kompetencji i profesjonalizmu połączonymi ze zdecydowaniem, konsekwencją i wytrwałością w dążeniu do wyznaczonego celu. Niektórzy mówią nawet, że nadzieja umiera, a potem dopiero ja się poddaję 😉

ZOBACZ, JAK MOGĘ POMÓC TOBIE
law home icon 04

Moja misja - najlepsze rozwiązanie prawne dla Ciebie

Skuteczna i pełna obrona interesu mojego Klienta jest dla mnie najważniejsza. A wszystko to w oparciu o jasne i przejrzyste zasady adwokackiej etyki zawodowej.

Uważam, że nie każdy musi znać się na prawie, ale każdy może korzystać z NAJLEPSZYCH DLA SIEBIE ROZWIĄZAŃ PRAWNYCH.

Wiem również, że rozwiązanie dobre dla jednego nie musi być dobre dla kogoś innego. Każda sytuacja jest inna, nasze historie są różne, a życie pisze za każdym razem inny scenariusz. Wierzę w to, że służąc innym swoją wiedzą i doświadczeniem adwokackim, a jednocześnie wsłuchując się w Twoje potrzeby, oczekiwania i możliwości działania, mogę proponować nie tyle najlepsze rozwiązania prawne w ogólności, ale..

NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA PRAWNE DLA CIEBIE!

ZOBACZ, JAK MOGĘ POMÓC TOBIE