3899dfe821816fbcb3db3e3b23f81585_LUkończyłem Wydział Prawa na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Szkoliłem się także w Lubelskiej Szkole Biznesu oraz w Saint Giles Collage w Brighton (Anglia). Zdobywałem doświadczenie zawodowe w obszarze wymiaru sprawiedliwości jako asystent sędziego w Sądzie Apelacyjnym w Warszawie oraz w sektorze edukacji jako wykładowca prawa. Jestem członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Łodzi.

Kilkunastoletnie doświadczenie pracy w Sądzie Apelacyjnym pozwoliło mi doskonale poznać tajniki funkcjonowania systemu sądownictwa, dzięki czemu bez trudu potrafię posługiwać się procedurami procesu sądowego w sposób zorientowany na sukces i interes klienta. Praca w Wydziale Cywilnym oraz w Wydziale Pracy i Ubezpieczeń Społecznych sprawiły, że biegle poruszam się w tych obszarach. Zaś charytatywne wspieranie prawne funkcjonowania na szczeblu centralnym niezależnych fundacji i stowarzyszeń o społecznym profilu działania pozwala mi działać sprawnie i na tym polu. Dzięki prawniczej działalności społecznej wiem także, jak ważna jest współpraca z osobami różnych specjalności i zawodów, by razem – w sposób interdyscyplinarny i kompleksowy – skutecznie pomóc swoim Klientom. O słuszności tych założeń przekonuję się niemal codziennie.

Swoją wiedzę prawniczą oraz doświadczenie pracy w wymiarze sprawiedliwości skutecznie wykorzystałem, wygrywając bezprecedensowy proces o unieważnienie umowy kredytowej (kredyt hipoteczny) z jednym ze znaczących na polskim rynku bankiem. Więcej…  Obecnie wspieram w tym zakresie innych poszkodowanych przez banki.

W swoim działaniu kieruję się zasadami kompetencji i profesjonalizmu połączonymi ze zdecydowaniem, konsekwencją i wytrwałością w dążeniu do wyznaczonego celu, a wszystko to w oparciu o jasne i przejrzyste zasady adwokackiej etyki zawodowej. Skuteczna i pełna obrona interesu mojego Klienta jest dla mnie najważniejsza.

Zapraszam do zapoznania się z moja ofertą.

 Sąd-Najwyższy